Hakka edasimüüjaks
Meistri 22 - 402 4. korrus 13517 Tallinn,
marko@ctrading.ee
5884 4098
Pöördu julgelt
info@hitaste.ee
+372 5884 4098

EESKUJULIK ETTEVÕTE 2021!

Mida see tähendab?

Aastal 2016 sündis Eestis Eeskujulik Ettevõte sertifikaat kontseptsioon.

Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd.

Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne.

Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt ettevõtest nii aja kui ka töömahukas ettevõtmine.

Siin tulebki appi Eeskujulik Ettevõte sertifikaat:

  • Enne sertifikaadi saamist uuritakse ettevõte tausta.
  • Tehakse kindlaks maksuvõlgnevuste puudmine, pretensioonide ja nõuete puudumine klientide ning partnerite poolt avalikes andmebaasides.
  • Samas selgitatakse ja analüüsitakse ka otsingumootor Google tulemused.

Ettevõtte Sertifikaat tõstab usaldust ettevõtte suhtes ning annab teistele ettevõtetele näite, et sertifikaati omaval ettevõttel puudusid sertifikaadi väljastamise hetkel maksuvõlad, esitamata ei olnud aruandeid ja ettevõte ei olnud lisatud Tarbijakaitse musta nimekirja.

Eeskujulik-ettevõte-kleebis-2021

Kui täidetud on tingimused ja tulemused on positiivsed siis väljastatakse ettevõttele sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte.

Sertifikaat – Eeskujulik Ettevõte kinnitab positiivset kuvandit ettevõttest ja annab selge sõnumi ettevõtte klientidele ja partneritele, et tegemist on tugeva ja ausa Eesti ettevõttega.

Commerce Trading OÜ 100% Eesti kapitalil põhinev grupp, mis haldab mitmeid e-poode Eestis. Commerce Trading OÜ tegutseb alates 2017 aastast ning me impordime ja teostame hulgimüüki üle 300 000 erinevale tootele üle Euroopa.

Aitame Teil leida parima lahenduse aja ja raha säästmiseks. Meie firma motoks on olla klientidele läbipaistev partner ning pakkuda parimat klienditeenindust koos laia kaubavalikuga!

Tellides mõnest Commerce Trading OÜ e-poest saate olla kindlad, et saate parima teeninduse, kiire tarne ja parima hinna – samalajal toetades kodumaist ettevõtet!

Arvame ja usume, et olles ise eeskujulik oleme eeskujuks ka teistele.

Author avatar
admin
https://hitaste.ee
Kasutame küpsiseid oma veebilehel.